26 Nisan 2024, 14:58:27

Haberler:

Forumumuzda paylaşılan Rar / Zip dosyalarının şifresi Linkleri görebilmeniz için izniniz yok! Üye olun veya Giriş yapın dur.

Dosya ve Link Paylaşımı

Başlatan X, 11 Aralık 2021, 13:01:45

« önceki - sonraki »

X

11 Aralık 2021, 13:01:45 Son düzenlenme: 17 Ocak 2023, 18:26:30 X
TurkeyFIX foruma dosya yüklemek için  kalıcı veri barındırma şirketlerinden faydalanacağız.

Çok zor olmamakla birlikte üyelerimiz  kendilerine Linkleri görebilmeniz için izniniz yok! Üye olun veya Giriş yapın veya Linkleri görebilmeniz için izniniz yok! Üye olun veya Giriş yapın hesabı açıp, yüklemek istedikleri dosyaları bu sitelere yükleyip linklerini paylaşabilirler.

Forumumuzda paylaşılacak tüm zip / rar  dosyaları şifreli olmak zorundadır. Şifremiz : Linkleri görebilmeniz için izniniz yok! Üye olun veya Giriş yapın olmalıdır.

diğer dosya depolama siteleri 15-20 günde bir paylaştığımız dosyaları silmektedir.

Linklerin kalıcı olması adına böyle bir yol izleme kararı almış bulunmaktayız.
Forum kuralları gereği belirli süreler içerisinde aktif olmayan üyelerin foruma erişimi engellenecektir.

Linkleri görebilmeniz için izniniz yok! Üye olun veya Giriş yapın

pascal37

bence çok doğru bir karar destekliyorum bu kararınızı. çunki bi dosya ekleniyor sonra peşinde koş allah dur koş.  en iyi böyle sağlam markalar...
Kocaeli - Gölcük Bilgisayar ve cep telefonu tamiri destek....

t4m1rc1

peki bunu nasıl yapıyoruz? ben denedımde şifre olusturamadım. yukleyıp sızlerle paylasmak istediklerim var,ama yapamadım. bana yardımcı olur musunuz bu konuda.
tesekkurler..

X

Öncelikle ücretsiz Winrar programını indirip kurun.

Şifrelemek istediğiniz dosyaya sağ tuşu tıklayın oradan "Arşive Ekle" seceneğini tıklayın.

Önünüze  "Arşiv adı ve Parametreleri" diye bir ekran gelecek, sağ alt kısımda "parola ayarla" diye bir secenek var ona tıklayın.

Şifreyi yazıp tamam deyin işlem bu kadar.
Kolay gelsin.
Forum kuralları gereği belirli süreler içerisinde aktif olmayan üyelerin foruma erişimi engellenecektir.

Linkleri görebilmeniz için izniniz yok! Üye olun veya Giriş yapın